Bílý písek Mexického zálivu


Tampa Bay (Tampský záliv) leľí na teplém pobreľí Mexického zálivu asi hodinu cesty na západ od Orlanda. Od západu je záliv tvořen městem Clearwater, několika daląími malými místy a pak na východě městem Tampou. Záliv je nádherná, modrá oáza s klidnou vodou, dokonalá pro hry v oblasti s teplým podnebím.Město Tampa má ruąné centrum s čilým obchodním duchem. Tampa je jedním z největąích mořských přístavů na floridském pobřeľí Mexického zálivu. Se svým neustále rostoucím trhem s nemovitostmi , nabízí Tampa mimořádnou investiční příleľitost pro znalé investory do nemovitostí.

Přímo v Tampě najdete zábavný park Busch Gardens. Busch Gardens je plný vzruąujících atrakcí, které určitě zrychlí váą tep. Je to velmi dobré místo pro celou rodinu, aby zde mohla strávit den plný zábavy a vzruąení.


Přesně na druhé straně zálivu je nádherné město Clearwater a jeho městská pláľ. Pláľ v Clearwater byla vyhláąena jako nejlepąí pláľ v USA. Předběhla dokonce vąechny pláľe na Havaji a v Kaliforinii.


Pláľ Clearwater s velmi jemným aľ prachovým , bílým pískem, je lemována jedinečnými a krásnými bytovými domy a resorty, mnoľstvím malých obchůdků a restaurací.Ve městě Claerwater právě probíhají práce na úpravách jeho vzhledu v objemu asi osmi miliónů dolarů.

Svojí bezkonkurenční pláľí a velkolepým ľivotním stylem Clearwater kaľdoročně přitahuje mnoho nových obyvatel a návątěvníků. Jak si určitě dovedete představit, je zde rostoucí poptávka po rezidenčních nemovitostech v tomto krásném pokladu mezi pláľemi. Je to úľasné místo pro to vlastnit nemovitost.

Cokoliv člověk preferuje, jihozápadní Florida Vám může poskytnout nečekaně nádherná místa na užívání si života...


Naples je drahokam jihozápadní Floridy - posazený na sluncem vyhřátých plážích Mexického zálivu.

Mnoho aktivit v Naples je přirozeně soustředěno na vodu s celoročním plachtěním, jízdou na člunu, jízdou na vodních lyžích a surfováním, Rybolov grupere, pompana nebo mořského pstruha je možné vždy i když na jaře a začátkem léta je největším úlovkem tarpan. Významnou část Naples představují početná nákupní centra vysoké kvality. Third Stret S v Oldie Naples je právě takové místo. Objevíte zde obchody se špěrky a umělecké galerie posazené do francouzského a georgiánského stylu okořeněné Old Florida starými budovami a exoticky zastíněnými postranními uličkami.


V pěší vzdálenosti nebo pár minut jízdy se nachází Fifth Ave S. Obchody s módou, umělecké galerie a evropská bistra určitě upoutají Vaši pozornost. Každou zimu, Fifth Avenue uspořádává svůj „Vánoční pochod“, rovněž tak Third Street jiskřivý „Festival světel“. Na Gulf Shore Boulevard, Village on Venetian Bay poskytuje středomořskou exkurzi pro potěšení. Podzemní tunel spojuje dvě pobřežní nákupní místa, obsahuje více než 50 báječných obchodů, galerií, kaváren a restaurací.

Život na pobřeží je prémie, kterou developeři přetvářejí v dech vyrážejících výhledy, stavějíc do výšky. Stylové obytné domy, kondo věže, na Pelican Bay a Cape Marco na Marco Island, jsou prvotřídním příkladem luxusního životního stylu v zálivu. Objekty The Collonade at Park Shore mají dokonce svoji soukromou pláž, zatímco Pelica Harbor na Vanderbilt Beach Road nabízí konda – přístavní domy se 70 boxy pro lodě v blízkosti zálivu a golfu .

Fort Myers

S průměrnou roční teplotou 70,3 stupně Farenheita ( 21 st. Celsia ) a skoro 365 slunečnými dny, má Florida ideální počasí pro hraní golfu. Proto není žádným překvapením, že golfové areály a kluby jsou roztroušené po celém státě.

Jihozápadní Florida má více než 130 veřejných a soukromých golfových areálů, okolo 50 z nich je v oblasti Ft. Myers (Estero, Cape Coral, Lehigh Acres, Sanibel Island, Bonita Springs a Venice). Tato oblast si vysloužila reputaci místa s největší poptávkou po golfových areálech na světě. Doporučuje se rezervace dopředu, zejména v zimních měsících, kdy je na Floridě vrcholná turistická sezóna. Některé areály umožňují členům rezervace maximálně 10 dní dopředu. „Zelené“ poplatky mají také tendenci po dobu vrcholné sezóny se zvyšovat. Od května do října je větší šance na partičku golfu, kdy nejsou areály přeplněné. Více než čtvrtina rezidenčních komunit v oblasti byla postavena okolo golfových areálů, nejenom tím tento sport přiblížila místním rezidentům, ale také těm, kteří zde vlastní prázdninové domy.

Ať už golfujete nebo jste milovníci slunce, určitě navštivte jihozápadní Floridu.

Je pořád co dělat v oblasti Ft. Meyers! Početné atrakce a aktivity Vás určitě zaujmou. Každý si přijde na své: golf, skatebording, bruslení, túry v přírodě, vodní park, palnetárium a ještě mnohem víc pro celou rodinu.

Nebo pokud chcete pouze lenošit, některé z nejkrásnějších pláží na světě a hotelových rezortů, jsou vzdálené pouze několik mil od centra Ft. Myers.

Po nádherném západu slunce si můžete užívat noční život Ft. Myersu s jeho představami na světové úrovni a mnohými restauracemi.Jihozápad floridského pobřeží nabízí mnoho příležitostí pro rybáře. Pobřeží zálivu má mnoho útesů, které poskytují bohaté ekosystémy, ideální pro rybolov v hlubokých vodách. Stojaté vody, tiché, chráněné a neznečištěné, poskytují ideální výživu pro krevety, kraby a malé ryby, co na druhé straně zabezpečuje potravu pro mnoho velkých ryb.

Ryby můžete chytat také na přístavní hrázi, na můstcích nebo v loděnici, budete ale potřebovat povolení pro rybolov ve slané vodě.

Jsou tu stovky mil zálivů, vodních rezervací, ústí řek, zátok a řek na probádání.