Hrajete golf?


Informace o floridských golfových rájích

Florida je domovem nejlepších světových golfových areálů, které lákají golfisty z celého světa na nejenom rekreační, ale i soutěžní golf. Mnohé mezinárodní i domácí golfové výpravy zakotví právě na Floridě. Golf na Floridě je celoročním zážitkem pro každého milovníka golfu. Mladý nebo starší, odborník nebo začátečník. Florida poskytuje golf každému. Krajině přizpůsobené a nádherně upravené golfové areály na Floridě poskytují golfistům všech úrovní možnost příjemně a užitečně strávit čas v sousedství s jedněmi z nejkrásnějších destinací na světě.

Svojí polohou na samém jihu Floridy, Miami je nejvýznamnější golfovou destinací státu. Úzkostlivě udržované areály aperfektní golfové počasí zvou na celoroční hru v tomto floridském ráji. V areálech umístěných na Miami Beach a v blízkosti pobřeží jsou golfisti hýčkáni nádhernými výhledy na Atlantický oceán.

Další špičkovou golfovou destinací slunečného státu je Orlando. Proslavené svými zábavnými parky, je zároveň rájem pro milovníky golfu. Orlando je tak nádherným místem pro golf, že někteří golfoví velikáni žijí a hrají golf právě zde. Například Tiger Woods, Arnold Palmer nebo Chris Di Marco mají domov v Orlandu.


Populární golfová oblast Jacksonville je situována na atlantickém pobřeží Floridy.Místo každoročně přivítá 5 miliónů návštěvníků, kteří si přicházejí zahrát golf a užívat si slunce a teplé vody na nepočetných plážích.

Tampa Bay,na pobřeží Mexického zálivu poskytuje množství rozmanitých atrakcí, mezi nimi pláže s bílým pískem, úžasné počasí po celý rok a jedny z nejlepších možností golfu na Floridě. Sousední Clearwater Beach byla vyhlášena za nejlepší pláž v USA.

Naples je součástí Paradise Coast - pobřežní oblasti na jihozápadě Floridy a poskytuje ohromné množství golfových areálů. Je zde více než 90 golfových klubů, co dělá z Naples vedoucí destinaci na Floridě v poměru k počtu obyvatel.

Palm Beach je domovem některých špičkových středisek Floridy a celých Spojených Států. Tato oblast zahrnuje více než 140 golfových areálů, mezi nimiž také PGA National Golf Resosrt & Spa, jedno z největších a nejznámnějších středisek na Floridě.