Hotel Condo v Orlandu: Lake Buena Vista Resort


alt

Lake Buena Vista Resort Village & Spa je přední kondominium-hotel v Orlandu, vzdálen jen několik minut od Orlando International Airport. Můžete si vybrat mezi dvou-, tří- a čtyřpokojovými bytovými jednotkami s prvotřídním zařízením a vybavením. Ideální umístění hotelu v samém centru Floridy umožňuje návštěvu nedalekého zábavního parku Walta Disneyho, Sea World a Universal Studios. Z hotelu je přitom zajištěna pravidelná bezplatná doprava do okolních zábavních parků. Orlando nabízí několik oceněných golfových hřišť, spoustu restaurací, možností k nakupovaní a k rodinné zábavě. Za dne si můžete užívat plavání s delfíny a večer barevný ohňostroj ze soukromí své terasy.

EB-5 APPROVED REGIONAL CENTER

alt alt alt

Jen několik kroků od Vašeho kondominia se nachází jedno z předních outletových nákupních středisek Orlanda - Lake Buena Vista Factory Stores. V tomto středisku obléknete celou rodinu do oděvů od návrhářů za neuvěřitelně nízké ceny.

K dispozici máte víc než 100 golfových hřišť.

Využijte naše lázně navržené světově proslulou firmou WTS International, Inc. v evropském stylu. Užívejte si osobité lázeňské péče, navštívte naše fitness centrum nebo si jednoduše odpočiňte u bazénu.

alt alt alt

PLNĚ ZAŘÍZENÉ POKOJE  V pokoji najdete vanu s vířivkou, plazmovou televizi, žulové pulty, plně vybavenou kuchyň, pračku a sušičku

Ceny od 135,000 dolarů       Návštěvnost (vytíženost jednotek) 82%

ANTIGUA: 2 pokoje/2 koupelny/ 100,3 m2                          BARBADOS: 3 pokoje /2 koupelny/ 116,4 m2