Luxusní na Floridě


Pracovali jste tvrdě  a zasloužíte si odměnu! Nemusíte jít dále než na Floridu !

Jestli toužíte po luxusním pohodlí a nejfajnovějším prostředí, to vše zde můžete najít. Florida nabízí jedny z nejkrásnějších pláží, nejluxusnější rezorty, nádhernou vodu a samozřejmě nejlepší vybavení a příležitosti na světě.

Od hotelových rezorů  světové úrovně jako je Breakers v Palm Beach, přes pobřežní pás v Naples, skryté poklady v Bahia Honda Key, po nádherné vodní cesty, s příjemným počasím po celý rok, budete obklopeni tím nejlepším a nejpohodlnějším luxusem na světě.

V posledních letech se Florida stala Mekkou pro bohaté a slavné, kteří hledají nejlepší místo pro svůj dům, soutěžící s takovými světovými lokalitami jako jsou Francouzská Riviera nebo Beverly Hills. Přilákáni půvabným, nočním životem a přírodními krásami, mnohé sportovní a filmové hvězdy jako například Sylvester Stalone nebo Jennifer Lopez nazývají Floridu svým domovem.

Florida má rozmanitou škálu realit, které poskytují to nejlepší z lesku a luxusu na místech jako Fisher Island, Singer Island, Weston, Tuscany Reserve v Naples, Breakstone v Coconut Grove a Tidewater Preserve v Bradentonu. Nemovitosti jsou stavěné dle požadavku zákazníka, se speciálním důrazem na každý detail.

Kromě nejznámějších destinací můžeme pro Vás nalézt i skryté poklady jako Jupiter, Daytona Beach, Destin, Walton Beach, Sanibel " jsou vyjmenovány jen některé z nich.

Dovolte, abychom Vám pomohli najít domov Vašich snů v obytné komunitě, v 5 ti hvězdičkovém kondominiu nebo v lokalitě, kde Vás nikdo nebude vyrušovat. Máme velmi velké kontakty s největšími developery, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší nemovitost. Pokud ale nemůžete nebo nechcete čekat na představební fázi, máme obsáhlý seznam domů, kondominií, které jsou okamžitě k dispozici. Jakýkoliv Váš sen uskutečníme.