Proč právě my


Zatupujeme naše evropské klienty a s největší pečlivostí hájíme jejich zájmy. Naše společnost byla vytvořena zejména za účelem co nejlepšího a nejefektivnějšího uspokojení požadavků klientů.

Používáme rozsáhlou databázi 16.000 aktivních nabídek nemovitostí, osobní kontakty na developery, stavebníky a na marketingové společnosti a máme tak účinný nástroj a zároveň informační zdroj, abychom vyhledali klientovi správnou nemovitost. Můžeme tak nabídnout neobyčejně širokou škálu nemovitostí různých typů a velikostí, ve značných cenových rozpětích od apartmánů v cenách kolem 150.000 USD až po luxusní rozlehlé byty v blízkostí pláží v milionových hodnotách.

Poskytujeme cílenou službu pro každého klienta. Vyhledáme pro něj nemovitost, která bude nejlépe odpovídat jeho potřebám, požadavkům a cílům.

Uděláme vše pro to, aby klientova investice na Floridě byla bezpečná, s řádným právním zázemím a profitabilní.

Důsledně dodržujeme platnou federální legislativu i právo státu Florida a také právo té evropské země, ze které klient pochází.

Zajistíme, že klient získá nejlepší možnou hypotéku od pečlivě vybrané banky.

Poskytneme konzultace ohledně nemovitosti, včetně kalkulací příjmů a podmínek transakce. Poradíme klientovi, jak co nejvýhodněji nemovitost prodat.

Naše dlouhodobé vztahy s místními stavebními firmami a developery nám umožňují získat lepší podmínky a ceny pro naše klienty.

Pomůžeme Vám najít nejlepší užitnou hodnotu za dobrou cenu, poskytneme profesionální poradenství v souvislosti s nemovitostí, jejím umístěním, možným pronájmem, její cenou a stavem, atd.

Provedeme nutné administrativní záležitosti na území USA, mezi které patří: otevření bankovního účtu, založení obchodní společnosti, zajištění prohlídky nemovitosti a průběžný monitoring jejího stavu.

Vyvinuli jsme systém pomocí kterého může klient koupit nebo prodat nemovitost na Floridě, aniž by musel být osobně přítomen v USA. Místní zastoupení v evropských státech zajišťují přímou komunikaci s klientem.

Zajišťujeme specializované služby pro neamerické občany v oblasti imigrace, získání hypoték a daňového poradenství


Jde nám především o dlouhodobý vztah s klientem a o jeho důvěru.