Florida Investment Marketing, Inc.


Co, kdy a proč?

Na trhu s nemovitostmi na nádherné Floridě je možné vše – cokoli si jen klient dokáže představit a zaplatit! „Sluneční stát“ vás přivítá a bude čekat na vaše další návraty a milovníkům slunce nabízí bezmezné možnosti, ki­lometry širokých bílých písečných pláží, fantastické nákupy, kulturní akce a relaxaci, veškeré sportovní aktivity, zábavní park Bush Gardens, Disney­land, SeaWorld, obdivování mořských panen, golf, fitcentra, lázně, plavání s delfíny, krmení velryb, pozorování aligátorů během jízdy na vznášedle atd.

Úspěch investice ovlivňuje načasování…

V posledních třech letech dochází v průměru k 10% cenovému zhodnocení nejlepších lokalit na Floridě. Florida Investment má ve své nabídce vysoce luxusní nemovitosti i nemovitosti ke krátkodobému nebo dlouhodobému pronájmu, vytvoříme tedy ideální investiční plán pro jakýkoli rozpočet.

Jednou z klíčových otázek je proč?

V současné době je kurs pro euro nepříznivý, a tak je těžší prodávat evrop­ské zboží v cizině. Nikoho tedy nepřekvapí, pokud se kurs eura k dolaru výrazně změní. Nakupování na rychle rostoucím trhu s dobrým trendem zhodnocení a možností investovat vypůjčené peníze – hypotékou s nízkým úrokem – je a vždy byla vynikající strategie. Když se podívate na vybrané metropole a ceny jejich nemovitostí, Miami Beach na 5. místě a Miami na 2. místě od spoda ukazují, že je zde značný prostor pro růst.

Proč investovat na Floridě, který trh je nejvhodnější?

Bezpečí, zabezpečení, výrazný kapitálový výnos a diverzifikace v jednom – v nemovitosti, kterou budete legálně vlastnit. Nechte tuhou zimu za sebou a užívejte si hudbu oceánu, vůni květin a opalujte se. Přítomnost na více trzích snižuje rizika. Není moudrý nápad mít všechna vejce v jednom košíku, vý­hodnější je zdravý mix různých typů investic, které vedou k požadovaným výnosům.

Kam jít pro získání servisu a co očekávat?

Klienti označují služby Florida Investment jako „vše v jednom“. Klien­ti s realistickými cíli zde najdou vše. Od otevřeného osobního setkání s místním zástupcem, který vás se vším seznámí, po navržení nejlepší­ho způsobu, jak můžete dosáhnout svého objektivního cíle. Ať se jedná o otázky spojené s přistěhováním, investování v komerční nebo rezi­denční oblasti, dlouhodobé nebo krátkodobé investice. Máme odpovědi a můžete si být jisti, že vaše informace považujeme za přísně důvěrné. Jsme od vás jen na vzdálenost telefonu, můžeme se ale setkat i osob­ně. Přijmeme volání přes Viber i Skype. Kromě dobrých zisků, získáte s Florida Investment i další fantastické výhody!

Jaká je filozofie společnosti?

Věřte, že víme, že důvěru je třeba si zasloužit. Jsme odhodláni zajistit pri­vátní péči a naprostou diskrétnost. Tento aspekt jednání převyšuje vše ostat­ní. Ve Florida Investment vždy doporučujeme vidět předpokládaný zisk v okamžiku nákupu. Při profesionálním zastupování jsme zavázáni pro vás zajistit nejlepší cenu a podmínky, zatímco pokud kupující jedná přímo se zá­stupcem prodávajícího, tato osoba naopak usiluje o dosažení nejlepšího ob­chodu z pohledu prodávajícího – což v žádném případě není nejlepší obchod pro kupujícího – včetně nově postavených jednotek. Jsme schopni použít srovnatelné obchody prodejců či developerů, a dosáhnout tak nejlepší ceny. Za naše zákazníky ujdeme míli navíc, otevřeme bankovní účet, zajistíme nejlepší sazbu hypotéky, poskytneme spolehlivého účetního, spojíme naše­ho klienta se zkušenými a důvěryhodnými profesionály v oblasti jakých­koli přání týkajících se USA (imigrace, založení firmy, zahájení podnikání, pronájem) podle rozhodnutí klienta. Proto také více než 200 Čechů v jedné komunitě již vlastní nemovitost u golfového hřiště!

Chcete být 201. šťastný majitel nemovitosti ve slunné Floridě? Pokud ano, rádi vám poradíme i s vyřízením úvěru.

Podmínky pro nákup nemovitostí na Floride nikdy nebyly optimálnejší než v soucasnosti. Florida Investment Marketing Inc. s dlouholetými zkušenostmi na americkém trhu vám zajistí full service pri realizaci vašich predstav. Naše služby sahají od poradentví pri výberu vhodné lokality pres kontrolu stavu nemovitosti a vyrízení veškerých formalit pri prevodu až po vyrízení bankovního úveru pro nancování nákupu nemovitosti. 


JUDr. Gabriel Pőthe

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Tel.: +420 603 470 000