O nás


Společnost Florida Investment Marketing nabízí svým klientům široký výběr nemovitostí na Floridě – od luxusních kondominií v Miami na břehu oceánu až po prostorné rodinné domy v jakékoliv lokalitě na Floridě.

Rychle se rozvíjející a rostoucí trh s nemovitostmi na Floridě představuje výjimečnou příležitost pro investory. Naše služby zahrnují prodej nemovitostí zajišťujících příjem z jejich pronájmu, a to rezidenčního i komerčního charakteru. Investice do nemovitostí na Floridě přinášejí zajímavé výnosy díky dobrému ekonomickému vývoji v oblasti a citlivé právní regulaci trhu.

Naše společnost postupně rozvinula dobré vztahy s mnoha stavebními a developerskými společnostmi v oblasti rezidenčních nemovitostí na Floridě. To nám umožňuje nabízet našim klientům nejvýhodnější cenu kvalitních realit ještě před tím, než jsou nabízeny nejširší veřejnosti.

Důvěru našich klientů jsme si vybudovali vytvořením rozsáhlé sítě služeb, které souvisí s nákupem nebo investováním v oblasti nemovitostí. Spolupracujeme s předními developery, stavebními firmami, imigračními orgány, hypotečními společnostmi, bankami, daňovými poradci a účetními, a to na celém území Floridy.

Uplatňujeme individuální přístup ke všem přáním a požadavkům klienta. Zaručujeme úplnou důvěrnost, bezpečnost a přístup k maximálnímu možnému množství informací v oblasti realitního trhu na Floridě.

První kancelář naší společnosti byla otevřena v roce 1997 v Budapešti ve spolupráci s paní Livií Kemecsei. Až do současnosti tato kancelář poskytuje spolehlivé a profesionální služby v oblasti investic do rezidenčních i komerčních realit a zprostředkování jejich koupě a prodeje.

Pan Lászlo Kovács založil společnost Florida Investment Marketing v roce 2001. Od té doby společnost otevřela své pobočky v české Republice, na Slovensku, v Rusku, v Rumunsku a nově na Ukrajině.