Orlando


Orlando je velmi výhodně situované ve středu Floridy. S množstvím dálnic a několika mezinárodních letišť, dostat se kamkoliv z Orlanda, nemůže být lehčí.

Tuto oblast navštíví přibližně 52 miliónů turistů ročně. Orladno je absolutní jedničkou mezi rodinnými dovolenkovými destinacemi, poskytující unikátní atrakce a nezapomenutelné zážitky. Skutečně magické město Orlando, má co nabídnout každému dovolenkáři.

I když Orladno nemá pláž, je to odsud pouze 45 minut jízdy na světoznámou Daytona Beach a jenom krůček na jedničku mezi americkými plážemi: Clearwater Beach. Z Orlanda jste velmi lehce po 45 minutách jízdy v Kennedy Space Center, kde můžete navštívit muzea, prohlédnout si vesmírné centrum anebo se zatajeným dechem sledovat start raketoplánu. Pokud máte rádi kanoistiku, rybolov, kempování nebo jednoduše pobyt v přírodě, nemůžete nalézt lepší místo. Orlando se nachází v těsné blízkosti nádherných floridských vodních cest a přírodních rezervací. Když máte chuť na tropickou plavbu, Orladno je pro vás to pravé místo. Stačí se jednoduše zavézt do Port Canaveral, kde kotví mnohé luxusní lodě. Dvoudenní plavba? Dvoutýdenní plavba? Všechny začínají a končí v Port Canaveral.

Klima v Orlandu je úžasné po celý rok. Po dobu léta se průměrné teploty pohybují mezi 21 stupňů Celsia po maximálně 35 stupňů. Subtropické klima je jako stvořené pro fantastické aktivity v otevřeném prostoru.

Světoznámý zábavní park Disney World je doma právě v Orlandu. Ale, věděli jste také, že nedaleko Disney Worldu v Orladnu najdete také několik jiných světoznámých parků jako je například Sea World, Universal Studios, Magic Kingdom, Wet and Wild nebo MGM Studia, Epcot, Animal Kingdom a Discovery Cave?
Nebo Orange County Convention Centre, který se v roce 2004 rozrostl na 200.000 m2 výstavní plochy, je nyní druhýnejvětší komplex dle výměry ve Spojených Státech

Proto, že Orlando je největší vnitrozemské město na Floridě, těší se již několik roků po sobě vyjímečnému nárustu cen nemovitostí. Díky svojí výhodné poloze, klimatu a všemu, co může poskytnout, tisíce lidí se přestěhovali do Orlanda, čímž se zvýšili poptávku po bydlení a zasloužili se o mimořádně prosperující realitní trh.