Paradise Palms - rekreační areál


Paradise Palms in Kissimmee,je elegantním rezortem, který vybudoval Lennar, 3. nejvýznamnější developer USA. Jedná se o jednoho z nejvýznamnějších rezortů Centrální Floridy. Skvěle se hodí jako druhý domov nebo rekreační sídlo.

Paradise Palms in Kissimmee je uzavřenou komunitou s 24h ochranou, která vás uvítá s nádherným vstupem, s vodopády a se zvuky tropického ráje. Areál se nachází ve vzdálenosti 8 minut od Disney World, Sea World, Universal Studios, International Drive a několika známých golfovývh hřišt'. Poloha areálu je velice výhodná, US 192, SR I-4, SR 417, a Route 27 jsou za rohem.

Paradise Palms in Kissimmee, je rezortem s nejkvalitnejší full-service obsluhou na Floridě.

Areál charakterizuje několik znaků nejkvalitnějšího rekreačního rezortu zahrnující velkolepý bezmála 1000 m2 clubhouse se saunou, kinem, hrací místností, internet loungem, basketbalovými a volejbalovými hřišti, tenisovými kurty s nočním osvetlením, moderním fitnesem, rozlehlým bazénem s vodopádem, grotto, spa, slide, tiki barem a grilem, dětským brouzdalištěm a obchůdkami.

Každá jednotka disponuje svým privátním bazénem, který překrývá lanai (sít' proti hmyzu).

Vilky

The Alexander Palm Mapa
The Majesty Palm


 Model Alexander Palm


Model Majesty Palm

Rodinný dům:

The Beach Palm The Royale Palm

 


4  pokojový dům


5 pokojový dům

Krátkodobé pronájmy poskytuje Global Resort Homes s vysokou úrovní služeb jak pro majitele nemovitostí, tak pro krákodobé klienty.

Paradise Palms Home Owners Association $202 měsíčně

Sekání trávy, zalévání, chemický postřik, ořezávání porostu je zahrnuto do poskytovaných služeb. Dále opravy, video ostraha a 24h ostraha při vstupu do areálu. Každý druhý tyden celkový úklid areálu včetně čištění jezírek, vodopádů a fontán.

Paradise Palms Resort Club Membership $255 měsičně

Obsahuje správu budov všech místností a exteriéru areálu.

alt

V případě koupě nemovitosti v Paradise Palms vše co na Floridě milujete je poblízko.