Porsche Design Tower - místo luxusu


V roce 2014 bude dokončen projekt Porsche Design Tower, kde bude 132 bytových jednotek celkem na 57 patrech. Budova bude jedinečná tím, že v úrovni bytů v kterémkoliv patře je možné parkovat auto vlastníka. Na přání majitele je možný výhled z obývacího pokoje přímo do garáže.

alt alt alt

Do patra je vozidlo dopraveno automatickým systémem a majitel může určit i směrování zaparkovaného vozidla. Osobní výtahy dopraví majitele přímo do bytu. Většina bytů disponuje se 2 garážemi, ale k dispozici jsou i byty se 4 garážemi. Bytové jednotky budou k dispozici od 300 m2 až do 300 m2 se třemi, čtyřmi, pěti nebo šesti ložnicemi, s možností budoucího majitele upřesnit půdorys bytu. Byty maji od podlahy až ke stropu skleněné zdi přes které je okouzlující výhled na oceán a na okolí.

alt alt alt

Další zajímavostí budovy je, že většina bytů disponuje na rozlehlých terasách bazény až o velikosti 800 m2. Životní styl Floridy podtrhuje i druhá kuchyňská linka na terase.

alt alt alt

Objekt nabídne i mezonetové byty s vnitřní výškou kolem 6 m. Zvláštností kuchyňské linky je, že mezi kuchyňským pultem a skříní je přes sklo vidět na oceán. Pro milovníky oceánu je pěšky dostupná pláž, která slouží pouze pro rezidenty objektu.

Rozsáhlé služby zahrnují i péči o vozidla majitelů, včetně ošetření a otáčení kol v případě dlouhodobého parkování.

alt alt alt

Návrh budovy pochází od společnosti Gil Dezer, která je součástí Dezer Development a už v této lokalitě postavila 6 věžáků ve spolupráci s Donadem Trumpem a s německým Porsche Design Groupem. Ceny začínají na 3.9 milionů USD a přesahují 15 milonů USD.

Komplex se nachází ve vzdálenosti 20 minut od letiště Miami International a od letiště ve Ft. Lauderdale.

alt alt alt

Několik vlastností věže:

  • 24h ostraha a recepce
  • služby parkování auta
  • soukromá restaurace
  • nádherně vybavené místnosti fitnessu, masáže, jógy s výhledem na oceán
  • kadeřnictví a manikúra-pedikúra
  • bazény na obou stranách budovy s výhledem na východ a na západ

alt alt alt

Nesmíte si nechat ujít tuto jediněčnou budovu - obratte se na nás!