Realty Executives Solutions


Realty Executives má přes 800 poboček otevřených ve 20ti zemích po celém světě. Tyto kanceláře využívá více než 13.000 partnerů, kteří pro Vás budou pracovat, ať už si nemovitost kupujete či prodáváte. Byla založena před více než 40 lety v roce 1965 s hlavním sídlem ve Phoenixu v Arizoně, Realty Executives je jedním z předních makléřů v oblasti realitních služeb na světě. Společnost byla zařazena do Top 10 v USA co do objemu prodeje, a to v souladu s Národní asociací realitních kanceláří (National Association of Realtors).

alt
alt

Publikace jako Entrepreneur, Success and Inc. Magazine označily Realty Executives jako vedoucí firmu na základě takových kritérií jako růst franšízového podnikání, stabilního managementu a finanční solidnosti.

Naši pracovníci se zavázali k dokonalosti a mají jeden společný cíl: sloužit Vám, našim zákazníkům a dosáhnout výsledků dle Vašeho přání. Ať už nemovitost nakupujete či prodáváte, naši partneři udělají vše, co bude zapotřebí k dosažení nejlepšího možného výsledku v co nejkratší době.

Lászlo Kovács se spojil se sítí RE/MAX již v roce 1996, aby přinesl svým klientům konkurenční výhody největší realitní sítě na světě. Ve stejném roce získal v oblasti zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí nejvyšší možnou kvalifikaci (Real Estate Broker). Poté, co byl Platinovým členem, nyní vstoupil do „Síně slávy“. Tímto oceněním se v současné době může pyšnit méně než 1% poboček sítě Re/Max.

Dne 16.srpna 2010 po pečlivém rozhodování, Laszlo změnil vlajkovou lod a připojil se k Realty Executives. Odlišné prostředí klade důraz na proces rozhodování klienta a umožňuje co nejosobnější a nejprofesionálnější možné zajištění služeb dle jeho potřeb a přání.

Realty Executives nevytvořil největší realitní síť na světě, vytvořil jen tu nejlepší ....just the best, WHERE THE EXPERTS ARE!

alt