Veranda Palms-rekreaćní rezort


Veranda Palms je nejnovější reakreačním rezortem v oblasti Disney World. Nemůže být žádná pochybnost o tom, že VP bude nejvýznamnější rekreační lokalitou Centrální Floridy. Důvody jsou následující:

Veranda Palms se nachází ve vzdálenosti 4 míle od Diseny World, 3 míle od Celebration a 2 míle od Old Town. Není Disney World tím faktorem, který ovlivní prodej nemovitostí v této lokalitě? Pouze deset minut chůze od VP a jste na místě, kde si můžete zahrát minigolf, zajezdit na go-kart, nebo na jet ski, vychutnávat dobré jídlo nejrůznějších restaurací, nebo se podívat na večerní show.

Přesto, že jste uprostřed dění, když budete stát v areálu Veranda Palms, tak budete mít pocit, že jste minimálně 60 mílí od civilizace protože vás obklopí klid. Právě uvedené vlastnosti dělají z VP klenot mezi nemovitostmi. Areál má privátní přístup do přírodní rezervace Shingle Creek Preserve.

Shingle Creek Preserve je nádherný projekt s rozlohou 4.000 m2, kde najdete několik hřiš't, přírodních stezek, historických stezek a památek,které vás dostanou do doby roku 1800 na Floridě. Uvidíte zde kajaky a kenuy na jezerech a řekách, které vypadají jako před stovkami let.

Nákresy

Another focus at Veranda Palms is saving you money through low monthly expenses. The HOA fee is only $125 per month which includes lawn maintenance. The amenities will include a spectacular 3 acre park with WIFI, a pavilion & picnic tables, a playground, beach volley ball, basketball, a ball field, and jogging trails with workout stations.

A great price, located right in the heart of the Disney excitement, yet peace and tranquility in your surroundings, makes for the perfect Central Florida neighborhood.