Máte jachtu?


Neexistuje lepší způsob, jak si užít jiskřivou vodu a nádherné počasí na Floridě, tak jako na palubě jachty. Je těžké při jakékoliv plavbě nenarazit na přístav pro jachty. Vaši jachtu můžete ukotvit v některém z mnoha krásných přístavů.

Při všech těch “dech-beroucích” místech na Floridě, které je třeba navštívit, není lepší způsob jak toto místo procestovat. Mimo to, Florida má nejdelší pobřeží ze všech kontinentálních států USA.Můžete navštívit některé z nádherných míst a okolní malá městečka na pobřeží. Od rušného přístavu ve Fort Lauderdale přes vzrušující South Beach až po dobrodružné Keys nebudete vědět, kde spustit Vaši kotvu.

Florida je oprávněně nazývaná slunečním státem. Při teplém slunečném svitu můžete trávit neomezený čas na vodě. Mimo přístavů a obvyklých míst určených pro kotvení Vaší jachty, se zde nacházejí tisíce restaurací, které můžete navštívit lodí.

Pokud již mate dost vody a zábavy a chcete relaxovat, můžete zaparkovat Vaši jachtu doma v některé z mnohým přímořských rezidencí, které Vám rádi představíme. Jistě si vyberete z naší nabídky.